לפגישת ייעוץ וקבלת פרטים התקשרו:054-5991911
עיצוב גראפי ומיתוג עסקי - מה זה, מה החשיבות?


עיצוב גראפי זה המראה הויזואלי היוצר את התדמית הראשונית שמשדר עסקך, תדמית זו יוצרת שפת תקשורת חזותית בה נתקל כל מי שימצא בקשר כלשהו עם עסקך, לקוח או ספק וכן הקהל הרחב.
הזהות החזותית של בית עסקך משפיעה באופן ישיר על הרושם הראשוני במיידי ועל המשך הקשר עם לקוחותיך, במסגרת העיצוב הגרפי הכרחי לעצב לוגו (סמליל) המביא ליידי ביטוי את תחום העיסוק שלך, אופי העסק, (מסחר, משפחה, ילדים, פיננסים, נדל”ן, ריהוט, וכו’). על הלוגו להיות פשוט, קליט, אמנותי ומתוחכם, מעיצוב הלוגו וצבעיו, נגזרים עיצובים גראפיים כגון, כרטיס ביקור, נייר מכתבים ומעטפות שהם בעצם שליחים ראשוניים לביטוי צביון העסק.

העיצוב הגראפי מהווה תחום עיצוב אמנותי שימושי הכולל בתוכו ענפים שונים, החל מעיצוב דברי דפוס כגון:
קטלוגים, חוברות, ספרים, פלקטים, פרוספקטים, עלונים, עיתונים ומגזינים מוסדיים וארגוניים, אמצעים לתצוגות וירידים כגון: רולאפ, שלטי שמשונית, תמונות על קפא ממוסגרות, מדבקות ותויות מכל הסוגים, תכנון וביצוע שלטי פרסומת, שלטי הכוונה ושלטים פנים משרדיים.

כר נרחב מאוד ניתן לתחום האריזות, לפעמים בשילוב עיצוב המוצר.
תחום נוסף הינו כל מה שמוצג ברשתות האינטרנט השונות, המוביל הינו תמיכה בעיצוב אתרים שונים, נויזלטר, בנר, מודעות פרסומת, עמודי נחיתה, עמודי צור קשר, כאן מתערבות תוכנות נוספות שאינן בשימוש בתחום ההכנה לדפוס, והן: פלש, פוטושופ, ועוד תוכנות אנימציה שונות ופורמטים ייחודיים לאומנויות המסך.

המיתוג עסקי הינו שיתוף והטמעת השפה הגראפית בכל אלמנט ויזואלי של העסק.
צורה, צבעוניות ופונטים (גופנים) המשמשים לעיצוב תואם של לוגו וניירת משרדית, מודעות בעיתונים, ניוזלטר ובנרים לרשתות האינטרנט, שפה צילומית ושלטים מכל הסוגים, המיתוג משדר את מהות העסק, המיתוג משפיע על קהל הלקוחות ועל הקהל הרחב ביצירת התדמית הרצויה לכם ולבית העסק, למשל אפשר להראות תדמית בעלת אופי צעיר, אופי אמין וכל אופי אחר שתחפצו לשדר.
תהליך המיתוג נעשה תוך כדי בחינת המאפיינים הייחודיים של בית העסק, הבאתם במסר ברור ועקבי אל קהל הלקוחות קיימים וחדשים, אשר בסופו של דבר הם אלו שקובעים את רמת הצלחתו של העסק.

ג’ורג’ בן חיים - מעצב גרפי

ג'ורג' מדיה בע"מ רח' יונתן 12, גן יבנה
טל':08-8571114, פקס:08-8571113, שעות פעילות:א-ה 08:30-17:00

חפשו אותנו גם ב -